کوهنوردی... نشاط زندگی

مسیرهای کوهنوردی و گردشگری تهران (ایران)

مشکل پرشین بلاگ! (پست ثابت)

با سلام خدمت دوستان.

حدود چند هفته پیش (فکر کنم اواسط اردیبهشت ماه 96) سرور پرشین بلاگ به مشکل برخورده و متاسفانه تعداد زیادی از پست های قدیمی وبلاگ حذف شده است. (58 پست، از شهریور 94 تا خرداد 96). به همین سادگی!!! مشکلی که 2-3 سال پیش برای بلاگفا اتفاق افتاده بود و خوشبختانه ما اونجا نبودیم و امروز برای پرشین بلاگ و این یعنی اینکه هیچ تضمین و هیچ اعتباری به خدمات بسترهای وبلاگ نویسی فارسی نیست. خارجی ها هم که همیشه در معرض خطر فیلتر هستند مثل ورد پرس که چند سال پیش فیلتر شد.

در حال حاضر از بک آپ ها و کپی هایی که دارم، یکی یکی دارم پستهای قدیمی رو بازسازی می کنم که این کار کمی زمان بر هست. الان به نظر میرسه که رنکینگ گوگل در جستجوی پستهای قدیمی کم شدن و یا از بین رفتن. برای اینکه احیانن مجدد به همان رنگینک سابق برگرده، دارم پستها رو با همان شماره پست های سابق بازسازی میکنم. مثلا پست "قله آهنگرک" به آدرس

http://koohestan-n.persianblog.ir/post/182/ بود که الان هم به همان آدرس (post 182) منتشر شده است. بجز موارد استثناء که بنا به دلایلی نمی شود.

--------------------------------------------------

پی نوشت 96.05.04

پس از حدود دو هفته تلاش بالاخره تونستم تمام پست های از دست رفته رو مجددا پست کنم و البته این به همین آسانی هم نبود خیلی کار برد. انشاا... به زودی این وبلاگ تبدیل به سایت خواهد شد چون سرویس دهنده های رایگان ایرانی نشان دادن که قابل اعتماد نیستند. چون رایگان هستن انگار هیچ تعهدی هم ندارن!

  
نویسنده : نیما ; ساعت ٧:٠٠ ‎ق.ظ روز جمعه ۱ تیر ۱۳٩٧