کوهنوردی... نشاط زندگی

مسیرهای کوهنوردی و گردشگری تهران (ایران)

ویزیت رایگان زانو درد برای کوهنوردان

قابل توجه کوهنوردان سراسر کشور

از آنجا که زانو درد یکی از مشکلات رایج و بیماریهای شایع در ورزش کوهنوردی است و در راستای بهبود مداخلات درمانی، انجمن پزشکی کوهستان ایران با همکاری مرکز تحقیقات پزشکی ورزشی دانشگاه تهران اقدام به بررسی موارد زانو درد مزمن در کوهنوردان نموده است.
در این بررسی کلینیک تخصصی پزشکی ورزشی دانشگاه علوم پزشکی تهران اقدام به پذیرش بیماران کوهنورد در سنین بین 18 تا 40 سال مبتلا به زانو درد مزمن که تاکنون هیچگونه اقدامات درمانی دریافت نکرده اند دعوت می نماید در این مرکز تحت معالجه رایگان قرار گیرند. لازم به ذکر است کلیه خدمات درمانی اعم از ویزیت پزشک معالج، ارزیابی های انجام شده و اقدامات درمانی به صورت رایگان انجام خواهد شد.

شرایط مراجعه کنندگان:
1- عدم سابقه آسیب شدید به زانو از قبیل تصادف، شکستگی و . . .
2- عدم سابقه بیماریهای روماتولوژیکی مفصلی
3- عدم سابقه آسیب به منیسک و رباطهای زانو از قبیل پارگی منیسک و رباطها (بسیاری از زانو درد های شایع در ورزش کوهنوردی هیچگونه آسیبی به رباطها و منیسک ایجاد نکرده است)
4- عدم سابقه عفونت زانو

آدرس کلینیک: تهران - بزرگراه جلال آل احمد - بعد از پل نصر - روبروی درمانگاه بیمارستان دکتر شریعتی - پلاک 7 - مرکز تحقیقات پزشکی ورزشی دانشگاه علوم پزشکی تهران

ویزیت با تعیین وقت قبلی امکان پذیر می باشد.

تلفن تماس: 88630227 - 88630228 - 021

انجمن پزشکی کوهستان ایران از کلیه کوهنوردان عزیز که مبتلا به مشکلات زانو و زانو دردهای مزمن می باشد دعوت می نماید در این طرح رایگان شرکت نمایند.

پی نوشت: این طرح از اواخر تیرماه امسال شروع شده و هنوز هم ادامه دارد. من به همراه یکی از دوستانم همین امروز (19 شهریور) تماس گرفته و برای دو روز دیگر نوبت گرفتیم.

منبع خبر: انجمن پزشکی کوهستان ایران

 

مطالب مرتبط و مفید:

زانودرد در ورزش کوهنوردی، علل، عوارض، درمان و پیشگیری

زانو و زانو درد

چه ورزشی برای زانو درد خوب است ؟

حرکاتی برای بهبودی آسیب‌های زانو + تصویر

مقاله جامعی در ارتباط با "نگهداری از زانو و درمان زانو درد" از سایت پزشکان بدون مرز

××××

نقشه دسترسی به کلینیک در ادامه مطلب


کلینیک تخصصی پزشکی ورزشی دانشگاه علوم پزشکی تهران

  
نویسنده : نیما ; ساعت ٩:٢۳ ‎ق.ظ روز شنبه ۱٩ شهریور ۱۳٩٠