کفش کوه لاوان

کفش کوه لاوان که پشت پام رو میزد، این هفته بالاخره کاشف بعمل آمد که مشکل از دوخت برجسته داخل کفش بوده. یک لایه پارچه پشمی زخیم روی ناحیه دوخت چسباندم و مشکل حل شد!

کفش قبلی (مدل آگرین) هم به مدت 8 ماه که پوشیدم پشت پام رو میزد و علتش رو نفهمیده بودم. کفش فعلی که مدل آوات هست، چون دوختش برجسته تر هست بیشتر اذیت میکرد طوری که بعد از یکی دو ساعت غیر قابل تحمل میشد. جوراب عوض کردیم، بند کفش رو شل و سفت بستیم و ... بالاخره بعد از کلی فسفر سوزاندن علت رو پیدا کردیم.

این نکته رو هم بگم که: چند کفش ایرانی و خارجی رو که نگاه کردم (کفش های قبلی خودم و کفش دوستان)، در این ناحیه یا هیچ دوختی نبود و یا اگر بود خیلی ظریف و بدون برجستگی ِ محسوس بود.

بعد از پوشاندن دوخت با نوار پارچه‌ای، در برنامه این هفته، 8 ساعت کفش پام بود و اصلا اذیت نکرد.

عکس اول مدل آگرین هست و عکس دوم مدل آوات بعد از چسباندن نوار پارچه‌ای

 

 

کفش کوه لاوان، مدل آگرین                              کفش کوه لاوان،مدل آوات

مطالب مرتبط در همین وبلاگ:

راهنمای خرید کفش کوه ایرانی: اینجا

/ 5 نظر / 62 بازدید
زندگی در کوه

با سلام ، وبلاگ جالبی دارید. پیشنهاد میدم این نوشته را برای تولید کننده ارسال کنید.

مسعود

سلام. به نظرتون لاوان آگرین چطوره ؟ می خوام برای اولین بار 2-3 روز دیگه برم هزار کرمان. البته نهایت برنامه زمستونی ام در همین حده! بیشتر برای فصل های دیگه می خوام. جواب میده به نظرتون ؟ با حدود قیمت 200-300 تومن پیشنهادتون چیه ؟ (خود این برنامه هزار به نظرتون سنگینه ؟؟ به خصوص برای من صفر کیلومتر ؟) ممنون.

عارف

سلام خدا خیرت بده من هم همین مشکل رو داشتم خیلی ممنون از راهنمایی خوبت من هم پیش مانند یکی از دوستان پیشنهاد میدم مشکل کقش اوات رو به تولید کننده گزارش بدین

محمد

با عرض سلام من هم دقیقا همین مشکل شما رو دارم کفشم trezeta هست و تو چند تا برنامه پوشیدمش خیلی اذیت میکنه پشت پامو طوری که وقتی بر میگردم پشت پام زخم میشه . پشت کفشمم همچین دوختای بر جسته ای که شما گفتید داره فقط اگه میشه راهنمایی کنید با چی اون نوار و چسبوندید پشت کفش رو قسمت دوخت برجستش جوری که در حین برنامه ویا دفعات بعدی که کفش و استفاده میکنید در نیاد یا باز نشه چسبش ؟! ممنون میشم از راهنمایتون

محمد

مرسی از سریع جواب دادن و راهنماییتون