قله ناظر بزرگ

دشت دریوک:

 

مسیر صعود بعد از دشت دریوک:

(برای مشاهده تصویر در سایز بزرگ بر روی آن کلیک نمایید)

 

دوست عزیزم آقای "رضا رحیم خانلی" که پس از دو یا سه سال آشنایی دورادور و مجازی، به صورت خیلی اتفاقی و جالب در مسیر قله ناظر به هم رسیدیم.

آقای رحیم خانلی نیز به همراه سه تن از دوستانشان در همین روز در مسیر قله ناظر بوده و چادرهایشان را در انتهای دشت گجنا برپا کرده بودند. گروه چهار نفره ایشان، صبح روز فردا حدود دو ساعت بعد از ما به قله رسیدند.

 

محل شب مانی، چشمه پایین دشت انبار سنگ:

 

قله ناظر بزرگ:

 

--------------------------------------------------------

مسیر فرود:

دشت گجنا به سمت دشت دریوک:


دشت دریوک:

 

دشت دریوک:

 

آقای علی رضایی، مهمان عزیز ما در این برنامه:

/ 3 نظر / 617 بازدید
ل.م

خسته نباشید... تا میتونید از این روزهای پر انرژی عمرتون استفاده کنید. آرزو می کنم که همیشه همینطور تندرست و شاداب باشید.

نیری

سلام ای والله - هوا خوب - زمان خوب - مسیر زیبا - گروه هم ساز - و صعود موفق و بیاد ماندنی - آرزوی من سلامتی و موفقیت روز افزون یکایک شما همنوردان عزیزم در تمامی عرصه ها . بدرود

رضا رحیم خانلی

سلام نیما جان . ما آنروز حدود 13:30 به قله رسیدیم و از همان مسیر صعود تا قسمت صخره ای یال منتهی به قله فرود آمدیم و از آنجا تغییر مسیر داده و به دشت پنیری رفتیم که مسیر خوبی بود و از آنجا هم پاکوبی وجود داشت که فقط در قسمت گذر از رودخانه به علت ریزش حاشیه رودخانه بایستی کمی احتیاط کرد. وقتی هم به چادر ها رسیدیم دیدیم که چوپانان منطقه وارد چادر شده و خوراکی ها را نوش جان کردند . از دیدارت بسیار خرسند شدم . برقرار و سرافراز باشید