بیوک آقا

با سپاس از دوست ارجمندم آقای پرویز شجاعی (وبلاگ: ایران سرزمین من) برای ارسال تصاویر

---------------------------------------

تصویر شماره 2: بیوک آقا ، عکس از آقای پرویز شجاعی

 

تصویر شماره 3: بیوک آقا ، عکس از آقای پرویز شجاعی


تصویر شماره 4: غار بیوک آقا، دشت جانستون، عکس از آقای پرویز شجاعی

 

تصویر شماره 5: غار بیوک آقا، تنگه لالون، عکس از آقای پرویز شجاعی

 

تصویر شماره 6: غار بیوک آقا، آبشار سنگان، مهرماه 1390

 

تصویر شماره 7: غار بیوک آقا، دشت جانستون، تیرماه 1390

/ 12 نظر / 76 بازدید
نمایش نظرات قبلی
پرویز شجاعی

سلام نیمای عزیز لطفا" ایمیلت را برایم بنویس تا تعدادی عکس برایت از ایشان و غارهای دستکنش برایت بفرستم . فقط لطف کن و اسم عکاس را حتما" بنویس . من سعادت دیدار با ایشان را فقط یکبار در اردیبهشت ماه 88 در غار بیوک آقا شعبه دشت جانستون ملاقات کردم .

سهیل

سلام امیدوارم صعود قشنگی داشته باشید در هفت خوانی

سهیل

آقا بیوک در بازار مغازه پارپه فروشی دارند خواستید آدرسشون رو بدم

سهیل

بازار عباس آباد- سرای دستمال چی قدیم- انتهای آن( از داخل عباس آباد که وارد کوچه علی آبادی شدید انتهای آن به دو سرای بزرگ می رسید یکی پاساژ قائم که دست چپ است و دیگری سرای دستمال چی که دست راست. از سرای دستمال چی که بخواهید وارد حمام چال شید داخل دالون قرار دارد البته بنده دو سه سالی هست که بازار نمی رم . نمی دانم هنوز هست یا نه؟ اگر هم موقع نماز برید همیشه می رود مسجد خوئی معروف به مسجد کوچک همان داخل بازار عباس آباد و نرسیده به حمام چال- معمولن طبقه دومش او را خواهید دید

سهیل

با همین قیافه که شما در داخل عکس دیدید انسانی خون گرم است و ته له جه قوی ترکی دارند البته از اقوام خیلی خیلی دور ما هم هستند(فامیل دور پدر زن پسر عمه ام!!!)

سهیل

در ضمن برای صعود هفت خوانی گول گزارش برنامه هفت خوانی دانشگاه پلی تکنیک و جی پی اس های آن را نخورید. چرا که از مسیر خیبلی بدی صعود کرده اند(تنها گزارش جی پی اس دار منطقه در اینترنت هست)

سهیل

اگر زود تر میگفتید از دوستم جی پی اس قله را هم میگرفتم متاسفانه برای این هفته عملی نیست

محمد گائینی

جالب بود به خصوص عکسی که از ایشون گذاشتی خدا خفظش کنه

محمد

سلام ممنون از مطالب جالب و مفيدي كه مي نويسيد! و همچنين ممنون از اينكه به وبلاگ ما سر زديد! در ضمن منبع عكس شماره يك شما وبلاگ ما بود!

برفراز طبیعت

[گل]سلام و درود به آقا نیما غزیز؛ مطلب زیبایی که در مورد این آقا بیوک نوشته بودین جالب بود. انشاا.. سالها زنده و سلامت در کنار خانواده باشند