کریم نادعلیان هم رفت!

با عرض تاسف و تسلیت به جامعه کوهنوردی ایران:

کریم نادعلیان در دماوند درگذشت!

با عرض تأسف و تأثر؛ "کریم نادعلیان" کوهنورد 53 ساله ، از هیمالیا نوردان خوب اراکی و از ایرانیان تلاشگر بر روی قله‌ی "ماناسلو" در بهار 1390؛ سه شنبه 4 بهمن ماه 1390 به دلیل سقوط در منطقه‌ی "یال داغ" دماوند؛ جان به جان آفرین تسلیم کرد.

***

تیرماه امسال در مسیر صعود به قله دماوند از جبهه جنوبی، حوالی آبشار یخی با آقای نادعلیان همراه شدیم که به اتفاق یکی از دوستانشان در مسیر قله بودند. چهره شاد و بشاش و حرفهای پر انرژی ایشون هنوز در ذهنم هست وقتی که برامون تعریف میکردن که چطور دوست جوان و کم تجربه شون رو برای صعود یک روزه آماده کردن و راهی دماوند شدند. بر روی قله برای ما از ماناسلو گفتند و درگذشت غریبانه مرحوم میرشکاری...

و چقدر زود گذشت... امروز او نیز دیگر در بین ما نیست.......  روحش شاد.

--------------------------------------------------------


آخرین خبر ها از حادثه دماوند:

پنج شنبه 13 بهمن 1390 ، کوه نیوز

اراک - رییس هیات کوهنوردی استان مرکزی گفت: پس از یک هفته کاوش و تلاش نیروهای امدادی، 'کریم نادعلیان' کوهنورد اراکی هنوز در ارتفاعات دماوند پیدا نشده است.
'سیامک رضایی' روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اضافه کرد: این کوهنورد با دو ورزشکار دیگر در قالب یک تیم، هفته گذشته برای صعود به قله دماوند اعزام شدند.
وی ادامه داد: این تیم کوهنوردی در ارتفاع پنج هزار و یکصد متری در مسیر 'بال داغ' به علت لغزش، به سنگ برخورد کرده و از ارتفاع سقوط می کنند.
رییس هیات کوهنوردی استان مرکزی بیان کرد: دو نفر از کوهنوردان این تیم با تلاش گروه های امدادی پیدا شده و به بیمارستان منتقل شدند.
رضایی خاطرنشان کرد: تا کنون نفر سوم تیم یاد شده 'کریم نادعلیان' پس از سقوط از ارتفاع به علت وضعیت بد هوا و بارش سنگین برف پیدا نشده است.
وی اضافه کرد: هفته آینده یک گروه امدادی برای یافتن این کوهنورد به ارتفاعات دماوند اعزام می شود.
رییس هیات کوهنوردی استان مرکزی عنوان کرد: نادعلیان از کوهنوردان با تجربه این استان بوده و با امکانات و تجهیزات کامل برای صعود به قله دماوند اقدام کرده بود.


----------------------------------------


خیال آمدنت دیشبم به سر می زد
نیامدی که ببینی دلم چه پر می زد
به خواب رفتم و نیلوفری بر آب شکفت
خیال روی تو نقشی به چشم تر می زد.

"استاد هوشنگ ابتهاج"

 

"همه ما" در دارآباد ، پنج شنبه 6 بهمن ماه 1390

 

همسرم مریم خانم که اگر خدا بخواد یواش یواش داره کوهنورد میشه:

/ 15 نظر / 39 بازدید
نمایش نظرات قبلی
شهریار

سلام و درود اول اینکه تصویر شما را به صورت واضح و شفاف دیدم خوشحالم و خورسند ، دوم اینکه کمی درباره تصویر آخر بیشتر توضیح دهید ، سوم آنکه آن چیزی که درباره تپه نادری گفته اند من نگفته ام ، تاریخ نویسان نگاشته اند ... چهارم اینکه ...

بابک

سلام نیما جان. متاسفم بابت فوت کوهنورد عزیز کشورمان . خوبم. امیدوارم حال شما و همسر گرامیتان نیز خوب باشد. شاد باشید.

شهریار

سلام و درود همسرتان را که کوهنورد کردید ، دستی هم به سر ما بکشید. سلام ما را هم خدمت همسر گرام برسانید

رضا ( راز کوه )

سلام نیما جان ممنونم بابت زحمتی که کشیدی آرزوی خوشبختی و سلامتی برای شما زوج کوهنورد دارم

محمد گائینی

درووود بر نیمای عزیز نام آقا کریم بر بلندای دماوند جاودانه باد... این عکس آخری فکر کنم مجوز چند تا برنامه کوهنوردی رو به همراه داشته باشه ها [چشمک] خوشبخت باشید [گل]

mir@

درود آقا نیما از اظهار محبتتون واقعا ممنونم و ازاینکه کمی دیر جواب میدم حسابی شرمنده. بلاگتون رو در یک نظر اجمالی خوندم.قلم گرم و صمیمانه ای دارید و معلومه که دلتون در گروی طبیعته :) براتون از صمیم قلب آرزوی موفقیت و سلامتی دارم. شاد باش و شاد زی [گل]

برفراز طبیعت

سلام آقا نیما عزیز ؛ روحش شاد و یادش گرامی باد ، هنگام همایش دماوند بسیار یاد ایشان و فعالیتهاشون شد . . . . و براتون آرزوی خوشبختی و سعادت می کنم . . .[گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گ

بابک

سلام نیما جان با شعری به روزم ومنتظر نقد و نگاه ارزشمندت. مرسی

فروود

سلام آقا نیمای عزیز. جوان خوب و دوست داشتنی. از اینکه با محبت خود به ما سر میزنید متشکرم. به شما تبریک عرض می کنم. ازاینکه همسرتان شریک و همبا و همنورد و همراهتان است. دلارامی که داری دل در او بند دگر چشم از همه عالم فرو بند. که بهنرین یار و همراه را با خود دارید.آرزوی سعادت و سلامتی برای شما زوج کوهنورد را دارم. با افتخار آدرس وب شما را در لیست بیوندها قرار دادم. کلمیاب و تندرست باشید.

محمد رستمیان

روحش شاد ویادش گرامی باد